Strona 1 z 1
 • Data publikacji: od najnowszych
 • Data publikacji: od najstarszych
 • Rok: od najnowszych
 • Rok: od najstarszych
 • Długość: od najdłuższej
 • Długość: od najkrótszej
 • Cena: od najwyższej
 • Cena: od najniższej
 1. 2022 Bayliner VR5 Bowrider

  2022 Bayliner VR5 Bowrider

  2022 Bayliner VR5 Bowrider

  246.849 zł
  Germany, Niemcy
  Bootscenter Keser

Bayliner

Bayliner jest marką Brunswick Corporation i należy do Brunswick Boat Group, podobnie jak m.in. Maxum i Sea-Ray. Z początkiem lat 50-tych XX wieku Orin Edson, przedsiębiorca i zapalony kierowca łodzi wyścigowych, zaczął sprzedawać na parkingu w Seattle łodzie wyścigowe własnej produkcji. W 1957 roku sprzedał swojego pierwszego Baylinera, wtedy jeszcze łódź drewnianą. W 1966 roku rozpoczęto budowę Baylinerów z włókna szklanego.

Obecnie motorówki Bayliner należą do najczęściej sprzedawanych łodzi rekreacyjnych na świecie. Łodzie Bayliner cechują się ekskluzywnym wzornictwem, innowacyjną technologią, wysoką jakością i statecznością. Innowacyjne, specjalne narzędzia i procesy produkcji gwarantują perfekcyjne dopasowanie kadłuba i pokładu łodzi Bayliner oraz gładkie jak lustro powierzchnie.

W przeciągu lat firma Bayliner miała różnych konkurentów, pozostawiających klientów bez serwisu i części zamiennych. Natomiast dla Baylinera najwyższym priorytetem jest zapewnienie jakości i serwisu. Atrakcyjne łodzie używane Bayliner można znaleźć również w naszej ofercie: to niewątpliwie dobre rozwiązanie dla wszystkich, poszukujących łodzi rekreacyjnej.

Paleta produktów

Motorówki Bayliner są wymarzonymi łodziami rekreacyjno-wypoczynkowymi. Łodzie Bayliner obejmują następujące serie:

Bayliner Bowriders

Łodzie Bayliner Bowriders mają status nowoczesnych klasyków. Mają długość od 4,93 do 6,86 metra. Mogą być wykorzystywane do sportów wodnych, wędkowania i całodziennych, relaksujących wycieczek. Łódź Bowrider jest przestronna, może pomieścić przyjaciół, rodzinę i różnego rodzaju sprzęt.

Modele Bayliner Bowrider to:

Bayliner Bowrider 170 OBBayliner Bowrider 175 BRBayliner Bowrider 180 OBBayliner Bowrider 185 BRBayliner Bowrider 195 BRBayliner Bowrider 195 DiscoveryBayliner Bowrider 215 BRBayliner Bowrider 235 BR

Bayliner Cruisers

Łódź Bayliner Cruiser ma wszystko, czego potrzeba do spędzenia na pokładzie także nocy: komfortowe miejsca do spania, w pełni wyposażoną kuchnię i osobną toaletę. Na pokładzie można się dobrze czuć, dzięki przestronnemu kokpitowi i przyjaznemu wnętrzu.Bayliner Cruiser ma dużą moc i dostatek miejsca do składowania, przy długości od 7,34 do 9,91 metra.

Modele Bayliner Cruiser to:

Bayliner Cruiser 245 SBBayliner Cruiser 255 SBBayliner Cruiser 266 DiscoveryBayliner Cruiser 285 SBBayliner Cruiser 315 SBBayliner Cruiser 335 SB

Bayliner Deck Boats

Łodzie Bayliner Deck Boats mogą pomieścić większe grupy pasażerów; mają trzy strefy: kokpit, lounge i platforma, dzięki czemu zapewniają dostatek miejsca do relaksu i opalania się. Modele Bayliner Deck Boats mają długość od 5,66 do 6,27 metra.

Modele Bayliner Deck Boats to:

Deck Boat 197 SDDeck Boat 217 SDBayliner Avanti

Łodzie z serii Avanti są typowymi wycieczkowymi łodziami Crossover. Są wyposażone w silniki „Z”, utrzymane w ciepłych kolorach, mają przyjemne wyposażenie wnętrza i wiele miejsc do siedzenia.

Cechy szczególne

W konstrukcji łodzi Bayliner dużą wagę przykłada się do przestronności, poczynając od kadłuba, który ma zapewniać dostatek miejsca dla pasażerów i sprzętu. Mimo że wszystkie cruisery Bayliner zapewniają w przestronnych kabinach dużą swobodę ruchów, sprawiają z zewnątrz wrażenie smukłych i eleganckich. Ze względu na Advance Planning System (APS) łodzie Bayliner są bardzo ekonomiczne. Przy przyspieszeniu dziób łodzi nie unosi się zbyt stromo, dzięki czemu zmniejsza się zużycie paliwa. Łodzie Bayliner mają szereg gwarancji na wypadek awarii.

Nasza oferta obejmuje oczywiście nie tylko łodzie Bayliner, lecz także nowe i używane łodzie innych producentów. Nasza wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie łodzi i przeglądanie naszej listy stoczni od A do Z.