Wotel - Classic

Wotel - Classic
Poprosić o więcej zdjęć

Akceptuję politykę prywatności oraz OWH.
Nr ogłoszenia: 493714
950.000
wraz z 23.00% VAT.
Lokalizacja:
Sprzedawca: handlowy
Wotel
Kraków - Polen
Chętnie zapytaj:
Akceptuję politykę prywatności oraz OWH.
Twoje dane przekazujemy tylko sprzedawcy. W przypadku prośby o wycenę ubezpieczenia, Pantaenius otrzyma Twój adres e-mail.
Dane główne
 • Stocznia / producent:
  Wotel
 • Model:
  Classic
 • Kategoria:
  houseboat
 • Lokalizacja:
 • Długość:
  19.60 m
 • Szerokość:
  6.16 m
 • Zanurzenie:
  0.70 m
 • Materiał:
  Aluminium
 • Rok produkcji:
  2021
 • Napęd:
  brak silnika
 • Liczba kabin:
  5
 • Liczba koi:
  20
 • Liczba toalet:
  6
 • Stan:
  nowy
Wyposażenie
Instalacje i wnętrze
bojler
Kuchnia
lodówka, zlew, kuchenka
Osprzęt
pokład kąpielowy, ciepła woda, przednia szyba, prysznic, ogrzewanie
Wyposażenie techniczne
klimatyzacja
Cechy szczególne
własna konstrukcja
Komentarz
Przedmiotem ogłoszenia jest Floating House / Wotel - budynek na wodzie w wersji EXCELLENT

Wotel w standardzie 5 gwiazdkowym - obiekt składający się z 5 apartamentów o powierzchni 25m2 lub 30m2 z częścią sypialną na antresoli. Wewnątrz budynku w części wspólnej znajduje się przestronny hall prowadzący do apartamentów oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. Budynek usytuowany jest na 5 stalowych pływakach autorskiej konstrukcji i może być zlokalizowany na każdym akwenie lub na lądzie.

6 pierwszych Woteli zlokalizowanych jest w Krakowie na Wiśle pod Wawelem i funkcjonuje jako hotel i przestrzeń biurowa.

Oferta obejmuje wykonanie budynku modułowego w jednej z wersji wyposażenia: PREMIUM lub EXCELLENT oraz transport i cumowanie w jednym z trzech systemów: do dalb, pali albo muringów.

Wymiary obiektu:

wysokość: 499 cm

szerokość: 616 cm

długość: 1966 cm

powierzchnia kondygnacji I: 101,06 m2

powierzchnia antresoli: 45,65 m2

Czas realizacji: 45 dni

Wersja PREMIUM:

Z zewnątrz: elewacja z dibond/HPL, okna balkonowe przesuwne, drzwi zewnętrzne.

Wewnątrz budynku: drzwi wewnętrzne z zamkiem na karty magnetyczne , szafo-schody malowane farbą proszkową na kolor bezbarwny z drewnianymi dębowymi półkami i poręczami, ściany szpachlowane na łączeniach płyt przygotowane pod okładzinę, podłoga w pokoju i na antresoli przygotowana pod okładzinę. Łazienka: szklane drzwi, wykończona podgrzewana podłoga oraz brodzik prysznicowy i umywalka z Corianu, szyba prysznicowa, oraz instalacja przygotowana pod biały montaż sufit z HPL, ściany przygotowane pod okładzinę.

Elementy techniczne: przepompownia ścieków, instalacja elektryczna z osprzętem, przygotowana do montażu lamp, kontakty, oświetlenie zewnętrzne, instalacja inteligentnego zarządzania do adaptacji, tarasy wykończone deską kompozytową, barierka na balkonie od strony pokoi, klimatyzacja, wentylacja mechaniczna (rekuperacja), bojler do wody, instalacja przygotowana do montażu sieci Wi-Fi i monitoringu.

Wersja EXCELLENT:

Zawiera wszystkie elementy wyposażenia premium, a dodatkowo: w pełni wykończona łazienkę, z lustrem i oświetleniem, ściany w pokoju pomalowane na kolor biały, ściana pod antresolą wykończona drewnem, łóżko 180cm typu King Size Bed, wykładzina hotelowa w pokojach i w częściach wspólnych, zasłony w oknach, oświetlenie w pokojach – lampy na antresoli i szafo-schodach oraz oświetlenie ścienne.

Meble ruchome wchodzące w wyposażenie: rozkładana 2-osobowa sofa z funkcją spania w części dziennej, krzesło do biurka, stolik kawowy, zestaw balkonowy – dwa krzesła i stolik, uchwyt do montażu telewizora. Dodatkowo pokoje mogą zostać wyposażone w ekrany TV, sejfy hotelowe, minibar, materace oraz pościel w standardzie hotelowym.

Transport i cumowanie oraz trap wejściowy – koszty wyliczane są indywidualnie w zależności od lokalizacji docelowej i maleją wraz z ze wzrostem wielkości zamówienia. Twój Wotel dostarczymy w każde miejsce na świecie.

Wotel, konstrukcje przyszłości

Wotele to nowatorska konstrukcja budynków modułowych na wodzie dająca nieograniczone możliwości adaptacji. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą budowlaną posiadającą doświadczenie w projektowaniu i realizacji wielofunkcyjnych budynków na wodzie. Opracowana przez nas w ramach projektu unijnego, a następnie wdrożona technologia, pozwala na usytuowanie obiektów na dowolnym akwenie. Nasze konstrukcje powstają aż w 95% na hali produkcyjnej, następnie niemal całkowicie gotowy do użytkowania obiekt jest transportowany na miejsce docelowe. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi i biznesowymi, tworząc projekty domów, hoteli i innych budynków komercyjnych.

Twój biznes na wodzie

Biznes na wodzie – nasze konstrukcje pozwolą Ci inwestować i prowadzić biznes w miejscu dotąd niedostępnym. W scenerii, którą pokochasz i którą docenią Twoi Klienci oraz partnerzy biznesowi. Wotel to topowe lokalizacje, malownicze akweny i nieograniczone możliwości jakie daje posiadanie nowoczesnej nieruchomości bez potrzeby kupowania ziemi. Wotel to Twoje biuro na wodzie w centrum miasta, restauracja w niezwykłym miejscu, hotel w wyjątkowej lokalizacji lub prywatny akademik bezpośrednio przy uczelni.


Kontakt
Sprzedawca: handlowy
Firma: Wotel
Akceptuję politykę prywatności oraz OWH.
Twoje dane przekazujemy tylko sprzedawcy. W przypadku prośby o wycenę ubezpieczenia, Pantaenius otrzyma Twój adres e-mail.
Sprzedawca: handlowy
Firma: Wotel
Mobil

Proszę zawsze podać:

Ogłoszenie na
Lodzie24.com
Nr ogłoszenia: 493714

+48 53334 +48 533344107 pokaż