Zwiększ swój zasięg z Boot24.com

Sprzedaż łodzi przez przedsiębiorców i osoby prawne

  • 2 pierwsze miesiące są bezpłatne
  • Strona w siedmiu językach
  • 50 milionów wywołań stron na rok
  • 10.000 top rankingów w Google
  • Wypowiedzenie bezterminowo pod koniec miesiąca
  • Optymalna prezentacja na wszystkich urządzeniach
  • Interfejs XML
bannerpic

Co mówią o nas nasi klienci:
Siła hasła:
zostanie wskazana w momencie wpisywania


1. Usługi

2 pierwsze miesiące są bezpłatne: oferujemy 2 miesiące jako bezpłatny okres próbny, w którym klienci mogą wypróbować nasz serwis i przekonać się, że opłaca się współpraca z nami.

7 języków
: Nasze strony istnieją w języku polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim oraz holenderskim. Przez automatyczne przetłumaczenie ogłoszeń na wszystkie języki ogłoszenia są widoczne w całej Europie.

50 milionów wywołań: W przeszłym roku nasze strony zostały 50.000.000 razy wywołane. Wśród tych wielu użytkowników napewno są przyszli klienci Pańskiej firmy.

10.000 top rankingów w Google: Nasze strony zostają pokazane jako pierwsze wyniki. Szczególnie nasza niemiecka strona jest w Google najwidoczniejsza w porównaniu z innymi giełdami łodzi. To gwarantuje zainteresowanych kupnem łodzi z Niemiec.

Wypowiedzenie bezterminowo co miesiąc
: Nasze umowy są bezterminowe ale z możliwością wypowiedzenia na koniec każdego miesiąca. Oczywiście także pod koniec okresu próbnego. Opłaty pobierane są kwartalnie, za miniony kwartał, w formie wygodnego i bezpiecznego polecenia zapłaty z Państwa konta bankowego.

Optymalna prezentacja na wszystkich urządzeniach
: Nasze strony są tak programowane, że na każdym urządzeniu mogą być optymalnie używane. Obojętnie, czy na komputerze, na tablecie czy na smartfonie użytkownicy znajdą Pańskie ogłoszenia.

Interfejs XML: Nasze połączenie z innymi giełdami łodzi. Posiadają Państwo oferty na innych giełdach łodzi lub na Pańskiej stronie internetowej? Przez interfejs OpenMarine możemy wymieniać dane między różnymi stronami. Wtedy wystarczy edytować ogłoszenia na jednej stronie, na wszystkich innych stronach zostaną one automatycznie aktualizowane.
dalsze usługi
Iframe dla Twojej strony internetowej: Istnieje możliwość instalacji „automatu” na Pańskiej stronie internetowej, za pomocą którego wszystkie ogłoszenia, które Państwo wprowadzają na Lodzie24.com, pojawiają się także na Państwa stronie internetowej.

Własna strona sprzedawcy na naszym portalu: Przedstawiciele handlowi otrzymują od nas własną stronę wraz z linkiem do wprowadzonych ogłoszeń. Dodatkowo mogą być widoczne dane firmy, zdjęcie siedziby, logo oraz mapka dojazdu.

Łatwa w obsłudze baza danych: Każdy klient otrzymuje dane dostępowe (nazwa użytkownika i hasło) umożliwiające dostęp do prywatnego konta (login), za pomocą którego można samodzielnie wprowadzać i edytować tekst, zdjęcia oraz cennik ofert. Każde ogłoszenie może zawierać do 10 zdjęć oraz do 2 stron A4 opisu oferty.

Darmowe statystyki zapytań oraz wywołań ogłoszeń: Na życzenie przesyłamy e-mailem  (raz w tygodniu) przegląd wszystkich zapytań oraz wywołań stron z Państwa ogłoszeniami.

Lodzie24.com współpracuje z Axel Springer:

Korzyść ze współpracy z wydawnictwem Axel Springer AG, które opublikuje Pańską reklamę w czasopiśmie WELT am SONNTAG.

2. Warunki i cennik

Average Number of Boats per Month Cena netto / miesiąc
1 - 10 ogłoszeń
222,95
11 - 40 ogłoszeń
404,96
41 - 100 ogłoszeń
586,96
101 - ∞ ogłoszeń
On Request

Rejestrują się Państwo 14-ego dnia danego miesiąca i aktywują swoje konto. 15-ego dnia tego miesiąca rejestrują Państwo 18 łodzi. Pierwszego dnia następnego miesiąca wystawiamy rachunek. W tym celu określamy średnią miesięczną ilość łodzi, która wynosi w tym wypadku 9 i zalicza się do przedziału cenowego dla 1 do 10 obiektów. Wysokość opłaty wynosi 49 Euro za wszystkie obiekty. Rachunek przesyłamy Państwu w formie elektronicznej, mailem. O ile liczba aktywnych łodzi nie ulegnie zmianie, opłata za kolejny miesiącu bedzie wynosić 89 Euro.

 3. Pytania?

Jeśli mają Państwo pytania lub uwagi, prosimy o kontakt z nami pod adresem e-mail lub numerem telefonu 0049 40-244 249-360.