Łodzie Bayliner - 244 nowe i używane Bayliner do sprzedaży

1 2 ... 24 25
1 2 ... 24 25

Łodzie Bayliner

Bayliner jest marką Brunswick Corporation i należy do Brunswick Boat Group, podobnie jak m.in. Maxum i Sea-Ray. Z początkiem lat 50-tych XX wieku Orin Edson, przedsiębiorca i zapalony kierowca łodzi wyścigowych, zaczął sprzedawać na parkingu w Seattle łodzie wyścigowe własnej produkcji. W 1957 roku sprzedał swojego pierwszego Baylinera, wtedy jeszcze łódź drewnianą. W 1966 roku rozpoczęto budowę Baylinerów z włókna szklanego.

Obecnie motorówki Bayliner należą do najczęściej sprzedawanych łodzi rekreacyjnych na świecie. Łodzie Bayliner cechują się ekskluzywnym wzornictwem, innowacyjną technologią, wysoką jakością i statecznością. Innowacyjne, specjalne narzędzia i procesy produkcji gwarantują perfekcyjne dopasowanie kadłuba i pokładu łodzi Bayliner oraz gładkie jak lustro powierzchnie.

W przeciągu lat firma Bayliner miała różnych konkurentów, pozostawiających klientów bez serwisu i części zamiennych. Natomiast dla Baylinera najwyższym priorytetem jest zapewnienie jakości i serwisu. Atrakcyjne łodzie używane Bayliner można znaleźć również w naszej ofercie: to niewątpliwie dobre rozwiązanie dla wszystkich, poszukujących łodzi rekreacyjnej.

Paleta produktów

Motorówki Bayliner są wymarzonymi łodziami rekreacyjno-wypoczynkowymi. Łodzie Bayliner obejmują następujące serie:


Bayliner Bowriders


Łodzie Bayliner Bowriders mają status nowoczesnych klasyków. Mają długość od 4,93 do 6,86 metra. Mogą być wykorzystywane do sportów wodnych, wędkowania i całodziennych, relaksujących wycieczek. Łódź Bowrider jest przestronna, może pomieścić przyjaciół, rodzinę i różnego rodzaju sprzęt.

Modele Bayliner Bowrider to:

Bayliner Bowrider 170 OB
Bayliner Bowrider 175 BR
Bayliner Bowrider 180 OB
Bayliner Bowrider 185 BR
Bayliner Bowrider 195 BR
Bayliner Bowrider 195 Discovery
Bayliner Bowrider 215 BR
Bayliner Bowrider 235 BR


Bayliner Cruisers


Łódź Bayliner Cruiser ma wszystko, czego potrzeba do spędzenia na pokładzie także nocy: komfortowe miejsca do spania, w pełni wyposażoną kuchnię i osobną toaletę. Na pokładzie można się dobrze czuć, dzięki przestronnemu kokpitowi i przyjaznemu wnętrzu.
Bayliner Cruiser ma dużą moc i dostatek miejsca do składowania, przy długości od 7,34 do 9,91 metra.

Modele Bayliner Cruiser to:

Bayliner Cruiser 245 SB
Bayliner Cruiser 255 SB
Bayliner Cruiser 266 Discovery
Bayliner Cruiser 285 SB
Bayliner Cruiser 315 SB
Bayliner Cruiser 335 SB


Bayliner Deck Boats


Łodzie Bayliner Deck Boats mogą pomieścić większe grupy pasażerów; mają trzy strefy: kokpit, lounge i platforma, dzięki czemu zapewniają dostatek miejsca do relaksu i opalania się. Modele Bayliner Deck Boats mają długość od 5,66 do 6,27 metra.

Modele Bayliner Deck Boats to:

Deck Boat 197 SD
Deck Boat 217 SD


Bayliner Avanti


Łodzie z serii Avanti są typowymi wycieczkowymi łodziami Crossover. Są wyposażone w silniki „Z”, utrzymane w ciepłych kolorach, mają przyjemne wyposażenie wnętrza i wiele miejsc do siedzenia.

Cechy szczególne

W konstrukcji łodzi Bayliner dużą wagę przykłada się do przestronności, poczynając od kadłuba, który ma zapewniać dostatek miejsca dla pasażerów i sprzętu. Mimo że wszystkie cruisery Bayliner zapewniają w przestronnych kabinach dużą swobodę ruchów, sprawiają z zewnątrz wrażenie smukłych i eleganckich. Ze względu na Advance Planning System (APS) łodzie Bayliner są bardzo ekonomiczne. Przy przyspieszeniu dziób łodzi nie unosi się zbyt stromo, dzięki czemu zmniejsza się zużycie paliwa. Łodzie Bayliner mają szereg gwarancji na wypadek awarii.

Nasza oferta obejmuje oczywiście nie tylko łodzie Bayliner, lecz także nowe i używane łodzie innych producentów. Nasza wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie łodzi i przeglądanie naszej listy stoczni od A do Z.