Łodzie Beneteau - 378 nowe i używane Beneteau do sprzedaży

1 2 ... 37 38
1 2 ... 37 38

Łodzie żaglowe Beneteau i łodzie motorowe Beneteau

Beneteau jest jedną ze stoczni o najbogatszej tradycji na świecie, przy czym w tym przypadku tradycja nie wyklucza innowacyjności. Już 120 lat temu Benjamin Beneteau wyprodukował pierwszy kuter rybacki. W 1964 roku firma Beneteau zajęła się sportami wodnymi i wprowadziła do konstrukcji łodzi żywicę syntetyczną wzmocnioną włóknem szklanym (GFK). Jedną z kulminacji w historii sukcesów firmy Beneteau było zaprojektowanie jachtu Beneteau First 50, zaprezentowanego w 2006 roku. We Włoszech został obrany „łodzią roku”, amerykański magazyn Sail nadał mu tytuł „Best Boat”, a w 2007 roku uzyskał na wystawie BOOT w Düsseldorfie cenione, przyznawane przez europejską prasę specjalistyczną, wyróżnienie „Yacht Of The Year”.

Paleta produktów

Firma Beneteau produkuje łodzie żaglowe i łodzie motorowe. Żaglówki Beneteau noszą nazwy Sense, Oceanis i First, jachty motorowe Antares, Flyer, Swift Trawler i Barracuda.

Serie Beneteau są:

Jachty żaglowe Beneteau

Beneteau Oceanis
Beneteau First
Beneteau Cyclades
Beneteau Monotypes
Beneteau Sense
Beneteau One Design
Jachty motorowe Beneteau

Beneteau Monte Carlo
Beneteau Antares
Beneteau Flyer
Beneteau Swift Trawler
Beneteau Barracuda

Wszystkie motorówki Beneteau mają rewolucyjny kadłub, poprawiający osiągi, handling i stateczność. Zmniejszone zużycie paliwa, szybsze przyspieszenie i wyższa prędkość maksymalna są w powiązaniu ze znakomitą charakterystyką pływania, zoptymalizowanym pokonywaniem zakrętów i łagodnym wchodzeniem w fale gwarancją nieporównywalnych przeżyć. Komfort dodatkowo zwiększa równomierne przyspieszenie i efekt poduszk powietrznej na rufie. Dlatego także używane łodzie Beneteau w pełni satysfakcjonują pod względem komfortu i bezpieczeństwa.

Stocznia Beneteau budowała z sukcesami łodzie nie tylko w przeszłości: aktualnie Swift Trawler 44 otrzymał w swojej klasie nagrodę „Motorboat of the Year 2012”. Żaglówki Beneteau są wyposażone w gwarantującą większe bezpieczeństwo technologię Dock & Go: intuicyjny system obsługi, umożliwiający manewrowanie jedną ręką, zsynchronizowany komputerowo z dziobowym sterem strumieniowym, obracający się o 360° wokół saildrive, co zapewnia pełną kontrole nad żaglówką, którą łatwo obrócić o 90°. Dzięki temu łodzią można manewrować na bardzo ograniczonej przestrzeni i dokować w najmniejszych miejscach w porcie. Zarówno nowe, jak i używane łodzie Beneteau cieszą się dużą popularnością.

Cechy szczególne

Cechą szczególną jachtów Beneteau jest ich nadzwyczajna elegancja. Dotyczy to zarówno żaglówek, jak i motorówek. Używane łodzie Beneteau można znaleźć również w naszej ofercie: to propozycja dla wszystkich, przykładających wagę do elegancji. W ofercie Boot24.com można znaleźć także łodzie innych producentów: kupno łodzi  w łatwy sposób.