Łodzie Delphia Yachts - 23 nowe i używane Delphia Yachts do sprzedaży

1 2 3
1 2 3

Delphia Yachts – polskie Jachty z Olecka


Dwóch braci, Piotr i Wojciech Kot, założyli rodzinną firmę Delphia Yachts w roku 1990. Dzisiaj stocznia jest największym producentem jachtów żaglowych w całej Polsce, jachty Delphia są jednymi z najlepszych jachtów w Europie. W halach produkcyjnych o wymiarach ponad 10.000 m kw. Pracuje 400 osób. Mino że stocznia urosła, miesza się tu do dzisiaj rękodzieło z high tech.

Delphia Yachts otrzymała takie certifikaty jak „Polska Jakość” lub „Rzetelna Firma” oraz nagrody polskie i międzynarodowe. Prawie co roku modele Delphia są nominowane jako „European Boat Of The Year”.

Paleta modeli Delphia Yachts

W Olecku budowane są jachty żaglowe i także jachty motorowe.

Stocznia buduje jachty żaglowe o długości między 7 a 15 metrów. Niewielkie modele do żeglugi na jeziorach i rzekach, samemu lub z małą załogą, a także duże modele do żeglugi pomorskiej i oceanicznej, na której całe rodziny znajdują wygodnie miejsce. Najmniejsza żaglówka Delphia to pięciometrowa Delphia 16, jacht szkoleniowy dla dzieci i dorosłych, ponad ośmiometrowa Phila 780 to najmniejszy, ale bardzo popularny cruiser. Największy jacht żaglowy to prawie piętnastometrowa Delphia 47.

Jachty motorowe firmy Delphia, nazywane także jachty spacerowe, także oferowane są w szerokim wyborze. Tu także można nabyć małe jachty motorowe i luksusowe jachty. Ośmiometrowy Nano to najmniejsza jednostka motorowa, większe jachty motorowe nazywają się Nautika. Nautika 1300 to 13,5 metrów długi jacht luksusowy.

Jachty Delphia są budowane z najlepszych materiałów, tak że śmiało można kupić Delphia Yachts używane.