Łodzie Dufour - 119 nowe i używane Dufour do sprzedaży

1 2 ... 11 12
1 2 ... 11 12

Jachty żaglowe Dufour

Inżynier Michel Dufour kochał żeglarstwo od dziecka. W 1964 roku założył w La Rochelle we Francji własną stocznię. Już pierwszy model jego łodzi, Arpège, zachwycił szerokie kręgi odbiorców: sprzedano 1500 jachtów Arpège. Recepta na sukces stoczni Dufour polega na konsekwentnym stosowaniu nowych technologii i wyszukanych materiałów, dzięki czemu łodzie Dufour spełniają najwyższe wymagania. Dufour jest jedną z nielicznych francuskich stoczni, produkujących wyłącznie jachty żaglowe. Historia jachtu Dufour rozpoczęła się w latach 90-tych ubiegłego wieku produkcją modeli Prestige. W 1995 roku podjęto produkcję serii Classic. W 2003 roku model Dufour 34 obrano europejskim jachtem żaglowym roku. Zainteresowani kupnem jachtu żaglowego często decydują się na łodzie używane z tej renomowanej serii.

Paleta produktów

Dufour produkuje wyłącznie jchty żaglowe. Model Dufour 34 jest klasykiem wśród jachtów tej firmy. Ten jacht Dufour zdobył podczas Spi Ouest France w 2008 roku nagrody we wszystkich klasach. Jego modyfikacją jest model 34E P. Kadłub i żagle pozostały niezmienione, natomiast zmodernizowano kabinę. Także ten jacht Dufour zwraca uwagę wyrafinowanym wyposażeniem wnętrza i przestronnym kokpitem. Okrętem flagowym firmy jest luksusowy, bardzo przestronny jacht Dufour 525 Grand`Large o długości 15,32 metra. Przestronny jest także jacht Dufour 2800: ma 8,25 metra długości, wyposażony w pięć koi, cechujący się dobrą charakterystyką żeglarską. Jachty używane można nabyć za około 14 tysięcy euro.

Cechy szczególne

Jachty Dufour produkowane są z najwyższej jakości materiałów i zachwycają umiłowaniem szczegółu. Nowoczesne i trwałe materiały, jak na przykład corian, optymalne oświetlenie wnętrza jachtu, czy wyposażenie higieniczno-pielęgnacyjne z substancji rozkładalnych biologicznie, to tylko kilka przykładów świadczących o wysokim standardzie jachtów Dufour.