Łodzie Galeon - 82 nowe i używane Galeon do sprzedaży

1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Galeon jachty i łodzie - luksusowe polskie jachty

Producent jachtów Galeon zwraca uwagę na atrakcyjny design i szczegóły, które powodują, że każdy model przyciąga wzrok. W produkcji wykorzystywane są najnowsze technologie. Seryjne wyposażenie jachtów Galeon jest bardzo bogate. Wszystkie jachty Galeon łączą bezpieczeństwo z wysokimi wymaganiami jakościowymi w odniesieniu do konstrukcji i wykończenia, przestronnością, funkcjonalnością, jak też wysokimi osiągami. Galeon jest laureatem nagród w zakresie designu i innowacyjności.

Paleta produktów Galeon Yachts

Galeon buduje jachty motorowe, łodzie sportowe i łodzie motorowe. Pod nazwą Galeon konstruuje jachty motorowe o długości do 25 metrów, pod nazwą Galia łodzie motorowe. Jachty Galeon oferowane są w wersjach Fly (Flybridge) i Hardtop.
 
Długość modelu Galeon 325 HTS przekracza nieco 10 metrów, można go wykorzystywać w wersji częściowo zamkniętej lub z otwartym dachem. Galeon 325 występuje również w wariancie otwartym jako Galeon 325 Open. Miejsca siedzące na zewnątrz w obu przypadkach są osłonięte, a widok na wszystkie strony pozostaje nieograniczony. Jacht oferuje dużo miejsca na pokładzie, a także pod pokładem, gdzie do wypoczynku zapraszają dwie oddzielne kabiny i duży salon, charakterystyczne raczej dla większych jachtów. Manewrowanie modelem Galeon 325 HTS jest łatwe nawet w pełnym rozpędzie. Dzięki specjalnej konstrukcji i zmniejszeniu ciężaru o 20% jacht motorowy ma większy zasięg niż łodzie o podobnej wielkości.
 
Mierzący 9,42 metra długości Galeon 290 Fly jest najmniejszym modelem z tej linii. Jest to bardzo zwrotny jacht motorowy z zaskakująco dużą, jak na łódź tej wielkości, ilością miejsca pod pokładem. Do wykończenia wnętrza wykorzystano mahoń i alcantarę, jacht dysponuje barkiem pokładowym, kompletną spiżarnią i salonem. Galeon 290 Fly jest zwartym, dynamicznym i komfortowym jachtem motorowym.
 
Jacht Galeon 330 Fly jest jachtem wycieczkowym, dostosowanym nawet do pięciu członków załogi. Jacht mierzy 10,20 metra długości, został wyposażony w silnik do 600 KM. Także Galeon 330 Fly ma wnętrze wykończone mahoniem i obicia z alcantary.
 
Model Galeon 390 Fly jest eleganckim jachtem o długości niemal 12 metrów, co pozwala na podróżowanie także poza chronionymi rejonami przybrzeżnymi. Galeon 390 Fly jest również przystosowany do długich rejsów.
 
Jacht Galeon 380 Fly jest następcą modelu 390 Fly i należy do trzeciej generacji jachtów Galeon. Sportowa łódź przyciąga spojrzenia dzięki swym ogromnym oknom. Wnętrza są przestronne i jasne.
 
Jacht Galeon 640 Fly jest futurystycznym, eleganckim i luksusowym jachtem motorowym o trzech pokładach. Dwudziestometrowy jacht dysponuje dużą kabiną armatorską, suitami dla gości, obszernymi łazienkami i pokładem salonowym wykończonym najwyższej jakości materiałami, takimi jak skóra, jedwab, marmur i mahoń. W sumie jacht oferuje 5 kabin, z tego 3 z własnymi łazienkami, salon, aneks jadalny, kompletnie wyposażoną kuchnię i liczne udogodnienia związane z przebywaniem na pokładzie i na flybridge.
 
Model Galeon 700 Skydeck zdobył dwa World Yacht Trophies dla jachtów o długości do 24 metrów, jedno w kategorii „Najlepszy Design“ i jedno za innowację.

Firma Galeon Yachts jest całkowicie polskim przedsiębiorstwem. Każdy jacht zostaje wykonany ręcznie z ogromną dbałością o każdy szczegół.