Łodzie Jeanneau - 408 nowe i używane Jeanneau do sprzedaży

1 2 ... 40 41
1 2 ... 40 41

Jachty Jeanneau: łódź żaglowa Jeanneau i jacht motorowy Jeanneau

Historia stoczni jachtowej Jeanneau rozpoczęła się w 1957 roku, kiedy Henri Jeanneau zbudował sobie w warsztacie ojca łódź wyścigową, aby uczestniczyć w wyścigu „6 godzin od Paryża”. W 1961 roku powstała pierwsza motorówka Jeanneau z poliestru, przy czym konstrukcja pokładu była jeszcze z drewna. W tym samym roku zaprojektowano i zbudowano pierwszą łódź, wykonaną w całości z tworzywa sztucznego: Mirage. Dzięki nowej, prostszej technologii można było zakończyć wymagającą dużych nakładów produkcję łodzi o konstrukcji drewnianej i zastąpić ją bardziej precyzyjną produkcją seryjną z GFK. W 1964 roku zaprezentowano pierwszy jacht żaglowy Jeanneau.

Paleta produktów

Wszystkie łodzie Jeanneau są projektowane przez arcjitektów o światowej renomie, dlatego mają opinię niezwykle ładnych i ponadczasowych. Łódź Jeanneau jest zwrotna i szybka, a jednocześnie poręczna w obsłudze i komfortowa w prowadzeniu. Łodzie Jeanneau są budowane z wysokiej jakości surowców i wyposażone w szereg elementów bezpieczeństwa, jak choćby ciągłe poręcze, czy duże okna pokładowe, pełniące także rolę wyjść bezpieczeństwa. Produkcja odbywa się na bazie najwyższych standardów międzynarodowych, dzięki czemu łodzie Jeanneau, także oczywiście używane, są bezpieczne i niezawodne.

Łodzie żaglowe Jeanneau obejmują różne serie modelowe:

Jeanneau Sun Odyssey DS, Jeanneau Sun Odyssey Performance, Jeanneau Sun Odyssey, Jeanneau Sun Fast i Sun.

Jachty motorowe Jeanneau obejmują następujące serie modelowe:

Jeanneau Cap Camarat, Jeanneau Leader, Jeanneau Merry Fisher, Jeanneau Prestige i Jeanneau Runabout.

Szczególnie udaną łodzią żaglową Jeanneau jest Jeanneau Sun Fast 3200, wybrana „European Yacht of the Year 2008”. Z kolei wyróżnienie „Croatian Boat of the Year 2008” uzyskała żaglówka Sun Odyssey 45 DS. Uznaniem cieszą się nie tylko żaglówki, lecz także motorówki Jeanneau: również motorówka Prestige 42 S została wybrana „Croatian Boat of the Year”.

Cechy szczególne


Łodzie Jeanneau, zarówno jachty motorowe jak i żaglowe, są wyposażane w silniki, spełniające już dzisiaj normy, które będą obowiązywały dopiero za kilka lat. Czymś wyjątkowym dla stoczni jachtowej jest u Jeanneau własny dział badawczo-rozwojowy, zatrudniający 130 pracowników.

Modele Jeanneau to np.:

Jeanneau żaglówki

Jeanneau Sun Odyssey
Jeanneau Sun Odyssey DS
Jeanneau Sun Fast
Jeanneau Yachts

Jeanneau motorówki

Jeanneau Prestige
Jeanneau Merry Fisher
Jeanneau Cap Camarat (CC, DC, WA)
Jeanneau Leader
Jeanneau NC