Łodzie Sea Ray - 158 nowe i używane Sea Ray do sprzedaży

1 2 ... 15 16
1 2 ... 15 16

Łodzie motorowe Sea Ray

Łodzie motorowe Sea Ray Firma Sea Ray została założona przez CN Raya w 1959 roku w Detroit, w amerykańskim stanie Michigan. W 1986 roku przedsiębiorstwo nabyła za 350 milionów dolarów firma Brunswick. W 1995 roku częścią firmy stała się spółka-córka Baja. Firma Sea Ray Boats należy, podobnie jak m.in. Maxum i Bayliner, do Brunswick Boat Group, mającej siedzibę w Knoxville, w stanie Tennessee. Zakłady produkcyjne znajdują się w Tennessee i na Florydzie.

Firma Sea Ray Boats produkuje ponad 40 modeli łodzi o długościach od 17 do 60 metrów, a tym samym ma w ofercie największą różnorodność łodzi sportowych na świecie.

Paleta produktów

Firma Sea Ray Boats produkuje łodzie motorowe, jachty motorowe i motorowe łodzie kajutowe. Aktualnie klienci chcący kupić jacht motorowy mają do dyspozycji ponad 35 modeli. Firma jest sponsorem regat Aqua Palooza, w których bierze udział ponad 12 tysięcy łodzi i które rozgrywane są w Stanach Zjednoczonych w 100 miejscach. Te luksusowe łodzie z GFK firmy SeaRay zwracają uwagę stylistyką, wzornictwem oraz techniką i mają wysoką wartość rozpoznawalności: sprzedając te łodzie osiąga się duże zyski. Także przy zakupie łodzi używanej można być pewnym sprawdzonej, solidnej jakości.

Duże powodzenie przyniósł firmie Sea Ray Boats model Sea Ray Sundancer: ma 10,06 metra długości, moc 422 KM, maksymalnie cztery miejsca do spania i jest komfortowo wyposażony, m.in. w meble ze szlachetnego drewna wiśni. Najnowszym modelem firmy jest luksusowy jacht Sea Ray 410: z wciąganym dachem słonecznym, konsolą kokpitu z drewna tekowego, barkiem i telewizorem flat screen. Model 450 Sedan Bridge jest typowy dla firmy SeaRay: zachwyci nabywcę stylowymi liniami, dodatkowym komfortowym wyposażeniem i wieloma innymi zaletami.

Cechy szczególne


Firma SeaRay jest jednym z wiodących producentów wysokiej jakości łodzi z GFK. Kapitałem przedsiębiorstwa są wysoko wykwalifikowani pracownicy. Celem przedsiębiorstwa jest oferowanie łodzi o wyważonych kosztach, w powiązaniu z wysokiej jakości materiałem i nowoczesnym wzornictwem, jak w przypadku jachtu Sea Ray Sundancer. Dlatego nawet używane łodzie firmy Sea Ray zachowują wysoką jakość i są pod względem technicznym nienaganne.

Aktualne modele to:

Sport Boats (5-9m)
Sea Ray Sport
Sea Ray Sundeck
Sea Ray Select
Sea Ray Select Fission
Sea Ray Weekender
Sea Ray Sun Sport
Sea Ray Select

Sport Cruisers (8-11m)
Sea Ray Sundancer
Sea Ray Amberjack


Sport Yachts (11-15m)

Sea Ray Sundancer
Sea Ray Sedan Bridge