Łodzie Zodiac - 105 nowe i używane Zodiac do sprzedaży

1 2 ... 10 11
1 2 ... 10 11

Pontony Zodiac

Firma Zodiac została założona w 1896 roku przez Maurice’a Malleta jako jedno z pierwszych na świecie przedsiębiorstw lotniczych. Produkowała sterowce, a od 1916 roku także samoloty. Firma Zodiac wyrobiła sobie markę także w sektorze budowy łodzi: pontony Zodiac o stałym kadłubie były na ustach wszystkich. W 1930 roku firma opracowała koncepcję nadmuchiwanej łodzi gumowej. Po drugiej wojnie światowej Zodiac utrwalił swoją pozycję w tej gałęzi działalności firmy i sprzedawał duże ilości łodzi pneumatycznych Zodiac. Firma ma siedzibę w Plaisir, we francuskim departamencie Yvelines. Boot24.com oferuje do sprzedaży nowe i używane pontony Zodiac.

Paleta produktów

Paleta produktów obejmuje pontony Zodiac dostosowane do wszelkich potrzeb: łodzie typu Comfort Cruising, Sport Crusing, Easy Crusing, Yachting, bączki i tratwy ratunkowe. Dodatkowo regularnie prezentowane są limitowane edycje specjalne.

Zwrotność manewrów na morzu zapewniają modele Medline i N-Zo. Idealnymi łodziami sportowymi dla nurków i wędkarzy są modele Pro Touring, Pro Classic i Sea Hawk. Nadzwyczaj lekkie, a przy tym uniwersalne, są składane pontony Futura i Zoom SP. Bączki firmy Zodiac zapewniają użytkownikom jachtów maksymalne bezpieczeństwo.

Cechy szczególne

Pontony Zodiac mają nadzwyczaj dużą nośność. Wynika to ze specjalnej konstrukcji łodzi Zodiac, dzięki której mają one większą wyporność niż inne łodzie. Ponton Zodiac jest na wodzie stateczny; tę stateczność zapewniają pontonom duże opony nośne, generujące niskie położenie środka ciężkości w porównaniu do innych łodzi. Do rozwinięcia pełnej mocy łodzi Zodiac wystarcza niewielki silnik zaburtowy. Dzięki temu zużywa niewiele paliwa, a w efekcie jest tańsza w eksploatacji od wielu produktów konkurencyjnych. Chcąc kupić lekki ponton, wygodny do transportowania i przechowywania, warto zdecydować się na ponton Zodiac, lżejszy od porównywalnych modeli nawet trzykrotnie: dzięki temu jest łatwy w obsłudze, a w razie potrzeby można go nawet w pojedynkę spuścić na wodę.