Transport łodzi


Transport łodzi & jachtów: łatwy transport łodzi i jachtów
bootstransport
zproblemowyuShip oferuje online pośrednictwo transportu łodzi. Nasi klienci mogą liczyć na doświadczonych spedytorów specjalizujących się w transporcie łodzi różnego rodzaju. Nasi spedytorzy przygotowują konkurencyjne oferty, mając na uwadze możliwość otrzymania od Państwa zlecenia. Dzięki temu koszty transportu są niższe a transport staje się bardziej opłacalny i wydajnieszy.

Obniżenie kosztów transportu
• oszczędzanie pieniędzy - wybierz spedytora w formie aukcji
• oszczędź czas - nie trać czasu na kontakt z firmami - firmy przedstawiają swoje oferty według Państwa typu transportu
• uniknięcie ukrytych kosztów - wyeliminowanie ryzyka związanego z powstaniem dodatkowych kosztów takich jak np. opłaty za benzynę, wynagrodzenie naliczane godzinowo czy dodatkowe koszty za odległość
• gwarancja ochrony danych - Państwa dane podlegają pełnej ochronie danych osobowych
• bezpłatne przetestowanie naszych uslug - niezobowiązująco i bez ryzyka

Dzięki strannemu przygotowaniu się transport Państwa łodzi lub jachtu stanie się łatwiejszy i wygodniejszy. Przynajmniej dwa tygodnie przed datą transportu należy zacząć jego planowanie. Wówczas będziecie Państwo mieli wystarczająco czasu na wybranie odpowiedniego spedytora za pośrednictwem uShip. W podjęciu trafnej decyzji pomocne są opinie klientów, którzy skorzystali z usług spedytorów widocznych na naszej stronie. Polecamy zapoznanie się z różnego rodzaju transportami oraz jego zaletami i wadami. Zlecenie transportu Państwa łodzi lub jachtu należy przedstawic wybranemu spedytorowi co najmniej dwa tygodnie przed datą rzeczywistego transportu.

Wybór spedycji

Przed zamieszczeniem ogłoszenia dotyczącego Państwa transportu należy przygotować dokładne dane zawierające wymiary Państwa łodzi. Tylko wtedy możliwe jest przygotowanie przez spedytora oferty spełniającej Państwa wymagania i potrzeby.

Przygotowanie łodzi

Po zdecydowaniu się na oferenta, który zajmie się Państwa transportem, należy doprawadzić obiekt do stanu umożliwiającego jej bezproblemowy transport. Ruchome elementy, które nie są przymocowane na stałe należy wymontować lub unieruchomić oraz w miarę mozliwości zabezpieczyć łódź na wypadek ewentualnych uszkodzeń podczas transportu.

Przed przekazaniem Państwa łodzi w ręce spedytora powinni Państwo posiadać informacje dotyczące serwisu. Z doświadczenia wiemy, iż jeśli łodź zostanie starannie przygotowana do transportu a Państwo omówili ze spedytorem wszystkie szczegóły, łódź zostanie bezpiecznie i bezproblemowo przetransportowana w nowe miejsce.