461 daycruisery na sprzedaż -  daycruisery używane i nowe

1 2 ... 46 47
1 2 ... 46 47
Brak interesujących ofert?

Zapisz zlecenie wyszukiwania,
aby otrzymywać mailem w przyszłości nowe oferty odpowiadające danym kryteriom.

Daycruiser

Daycruiser jest uniwersalną motorówką rekreacyjną. W przeciwieństwie do Cruisera jest mniej odpowiedni do długich rejsów po morzu. Konstruktorzy Daycruisera pomyśleli o potrzebach i komforcie amatorów różnego rodzaju rejsów jednodniowych.

Czym jest Daycruiser?

Ten jacht motorowy jest większy od zwykłej łodzi sportowej i może być wyposażony w niewielką kajutę, w której przez krótszy czas można nocować, chociaż nie tak komfortowo jak na pokładzie Cruisera. Konstrukcja tej motorówki jest kompromisem między łodzią weekendową i sportową. Daycruiser jest motorówką uniwersalną. Można się na niej znakomicie zrelaksować czy też wypływać w rejsy z wędkowaniem albo nurkowaniem. Te zgrabne i zwrotne łodzie sportowe są dopuszczone do żeglugi po jeziorach śródlądowych, jak i po wodach przybrzeżnych. Przy mocy silnika od 5 KM na Daycruisera wymagana jest licencja na łodzie sportowe, przy czym rozróżnia się licencje na wody śródlądowe i wody morskie.

Znane modele Daycruisera

Chcąc kupić jacht motorowy firmy Quicksilver , warto zdecydować się na model Quicksilver 510, przestronną motorówkę o dużym kokpicie. Wysoką jakością i komfortem cechują się także Daycruisery ze stoczni Sea Ray. Model Sea Ray 220 DA jest wyposażony w silnik Mercruiser, ma dwie kabiny i cztery miejsca do spania. W niewielkiej kuchni jest kuchenka do gotowania, zlewozmywak i lodówka. Producentem klasycznego jachtu motorowego, spełniającego wszelkie wymogi wysokiej jakości Daycruisera o dużej mocy, jest także firma Jeanneau. Modele Leader czy Cap Camarat zwracają uwagę atrakcyjnym wzornictwem i funkcjonalnością. Każdy amator jachtingu ma własne wyobrażenia na temat swojej przyszłej łodzi. Najwyższe wymagania spełniają jachty motorowe firmy Beneteau.  Model Flyer zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania dzięki technologii Air Step.