Łodzie Fairline - 136 nowe i używane Fairline do sprzedaży

1 2 ... 13 14
1 2 ... 13 14

Jachty Fairline

Pierwsze łodzie rzeczne Fairline o długości 19 stóp zaprezentowano w 1967 roku. Już te łodzie konstruowano przy zastosowaniu rozpowszechnionej obecnie technologii GFK. Może to świadczyć o innowacyjności jachtów Fairline, dzięki której firma uzyskała szczególną pozycję na rynku stoczni produkujących jachty Premium.

Obecnie firma Fairline produkuje 300 jachtów motorowych rocznie w brytyjskich stoczniach w Oundle i Corby.

Rokiem szczególnym był dla Fairline rok 2007: firma obchodziła 40-lecie istnienia, a przy tym uzyskała szereg wyróżnień: w ramach IPC Marine Awards w Wielkiej Brytanii modele „Fairline Targa 38” i „Fairline Squadron 68” otrzymały w swoich klasach tytuł MOTORBOAT OF THE YEAR ; model „Phantom 48” uzyskał wyróżnienie „szczególnie godny polecenia”, a ponadto model „Fairline Targa 38” wyróżniono tytułem EUROPEAN MOTORBOAT OF THE YEAR, będącym wiodącą nagrodą w tej branży.

Paleta produktów

Firma Fairline projektuje i wykonuje dla każdego modelu specjalną wyściółkę, którą wykleja się wnętrze kadłuba. Także projekt kadłuba jest optymalizowany pod względem długości, szerokości i sprawności, w celu uzyskania jak najlepszych parametrów jachtu. A więc przy projektowaniu nie skraca się kadłubów, ani nie nadaje im innego kształtu, lecz w każdym przypadku opracowuje się go indywidualnie.

Fairline produkuje trzy serie jachtów: Fairline Phantom, Fairline Squadron i Fairline Targa.

Cruisery dalekiego zasięgu serii Phantom są wymarzone do rejsów przygodowych i odkrywczych. Każdy model jest wyposażony w indywidualnie dobrany kadłub Olesińskiego oraz łączy solidną dzielność morską z elegancją i komfortem. Optymalne wykorzystanie przestrzeni sprawia, że modele Fairline Phantom są idealne na dłuższe pobyty na morzu, podczas których urlop umila ich luksusowe wyposażenie.

W modelach Fairline Squadron producentowi przyświeca cel budowy najlepszego jachtu w poszczególnych klasach. Jachty motorowe Squadron są wyposażone wyjątkowo luksusowo. Zwracają uwagę wycyzelowaniem i doskonałą formą szczegółów, niespotykanych na innych porównywalnych jachtach.

Modele Fairline Targa to luksusowe jachty dużych prędkości o kadłubie „V” Olesińskiego, ślizgające się z łatwością także po trudnym morzu. Standardowe wyposażenie obejmuje m.in. meble ze szlachetnych gatunków drewna, wspaniałe spiżarnie, fantastyczne zdobnictwo i nastrojowe oświetlenie halogenowe.

Cechy szczególne

Firma Fairline buduje cudowne jachty, sprawiające użytkownikom wiele radości i raz po raz wprawiające ich w zdumienie. To marka dla tych, którzy nie zadowalają się natarczywą powierzchownością. Także używane jachty Fairline emanują czymś wyjątkowym.


Aktualne modele Fairline to:

Fairline Targa
Fairline Targa 38
Fairline Targa 40
Fairline Targa 44

Fairline Phantom
Fairline Phantom 40
Fairline Phantom 48
Fairline Phantom 50

Fairline Squadron
Fairline Squadron 55
Fairline Squadron 58
Fairline Squadron 68