Łodzie Kawasaki - 1 nowe i używane Kawasaki do sprzedaży

1
1

Skutery wodne Kawasaki

Długą historię firmy Kawasaki Heavy Industries zapoczątkował w 1878 roku przemysłowiec Shozo Kawasaki: założył on w Tokio późniejszy koncern o zasięgu światowym. W 1901 roku firma Kawasaki skonstruowała pierwszą lokomotywę parową. Przed drugą wojną światową przystąpiła do rozbudowy floty wojennej. Era często kopiowanych skuterów wodnych Kawasaki rozpoczęła się w 1973 roku, kiedy te popularne pojazdy po raz pierwszy opuściły hale produkcyjne. Firma Kawasaki ma siedzibę w Kobe, w prefekturze Hyogo, zatrudnia 33 tysiące pracowników, a jej obrót roczny wynosi 14 milionów euro.

Paleta produktów

Amatorzy skuterów wodnych Kawasaki mają do wyboru wiele modeli. Najszybszym modelem tego producenta jest Jetski 2012 ULTRA 300X o mocy 300 KM. Dzięki zbiornikowi na 78 litrów paliwa pojazd jest idealny na długie trasy. Kolejne zalety tego motocykla wodnego to oszczędzający paliwo tryb pracy ECO i w całości cyfrowa tablica przyrządów. Model ULTRA LX łączy moc z ekonomicznością. Dużą stateczność skutera zapewnia kształt głębokiego „V”. Podkreślić należy także tablicę przyrządów LCD i nastawny r ster. Amatorzy używanego skutera wodnego Kawasaki często decydują się na model 800 SX-R: jest on efektem 30-letniego rozwoju – cechuje się znakomitymi parametrami pływania i jest łatwy w obsłudze także dla początkujących.

Nazwa Kawasaki jest nierozerwalnie związana ze sportami motorowymi, zwłaszcza z motocyklami. Dlatego krok w kierunku projektowania i produkcji skuterów wodnych wynikał z logiki i konsekwencji. Ambicje sportowe firmy Kawasaki doszły do głosu także w skuterach wodnych. Przyjazny dla rodziny model Kawasaki Jet Ski Ultra LX jest wyposażony w silnik, jak by nie było, o mocy 160 KM. Z kolei model Ultra 250X ma moc aż 250 KM i cechuje się znakomitą statecznością oraz zwrotnością. Nasza oferta obejmuje nowe i używane skutery wodne Kawasaki Jet Ski.

Cechy szczególne

Firma Kawasaki zastrzegła sobie nazwę „Jetski”: mogą ją nosić tylko skutery wodne wyprodukowane przez Kawasaki. Inne firmy nazywają swoje skutery wodne „Waverunner” albo „Jet Boat”. Firma Kawasaki przykłada dużą wagę do ochrony środowiska naturalnego: nieustanie pracuje nad nowymi, przyjaznymi dla środowiska materiałami, nieobciążającymi przyrody bardziej, niż to absolutnie konieczne. Tak szybko, jak to możliwe, wprowadza innowacyjne źródła energii, aby Kawasaki Jetski mógł być eksploatowany możliwie efektywnie, a zarazem przy oszczędności paliwa i kosztów. Decydując się na zakup skutera wodnego Kawasaki  Jetski można być pewnym jego najwyższej jakości, innowacyjności i znakomitego wykonania.

Używane skutery wodne Kawasaki mają także te wszystkie właściwości.

Aktualne modele Kawasaki są:

Kawasaki Ultra LX
Kawasaki Ultra 250X